Serwis komputerowy Comstar zajmuje się kompleksową naprawą i modernizacją komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Jako pogotowie komputerowe usługi realizujemy na zasadzie dojazdu do klienta na terenie miasta Łódź i jego okolic. Zajmujemy się również prowadzeniem indywidualnych szkoleń obejmujących podstawy obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego. Ponadto świadczymy usługi związane z opieką informatyczną firm czyli tzw. outsourcing IT. Wiemy, jak ważną rolę pełnią urządzenia w życiu każdego z nas, dlatego naszym klientom zapewniamy szybki i sprawny serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami oraz osobami fizycznymi. Postaw na sprawdzony serwis komputerowy!

Jesteśmy też na Facebooku

Jesteśmy też na Facebooku Odwiedź nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam opisy oraz zdjęcia z przebiegu naprawy różnych usterek, oraz ciekawostki z branży IT.

Czytaj więcej

Dojazd do klienta

Dojazd do klienta Część usług ujętych w naszej ofercie realizujemy na miejscu w ramach wizyty u klienta. Dojazd możliwy na terenie Łodzi i okolic. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Czytaj więcej

Płatności

Płatności Oprócz płatności gotówkowych, umożliwiamy również płatność przy pomocy karty lub smartfona. Za sprawą mobilnego terminala jest to możliwe w siedzibie firmy jak również podczas wizyty u klienta.